Remaster Diabla 2 je na spadnutí

Foto: Diablo 2

Fanoušci Diabla pravděpodobně zažijí šťastný závěr roku. Kromě toho, že je takřka jisté oznámení Diabla 4 na BlizzConu, stále hlasitěji se mluví také o tom, že nepůjde o jedinou novinku v této sérii. Na stejné akci by podle několika různých zdrojů mělo dojít k oznámení remasteru Diabla 2.

Na modernizovanou verzi Diabla 2 přitom fanoušci čekají už velmi dlouho. Především potom ti, pro které je třetí díl příliš jemný. V případě remasterované verze má jít o “staré dobré Diablo 2”, jen ve výrazně hezčím grafickém kabátku. Tento postup Blizzard zvolil už v případě Starcraftu.

Blizzard prý na Diablo 2 v remasterované verzi pracuje už dlouho, ale dřívějšímu oznámení zabránily technické problémy, kterým v průběhu vývoje malý tým vyčleněný na tuto práci čelil.

Tip na článek:  Krásných 50 minut z hraní Warcraft 3: Reforged ve vysokém rozlišení a Ultra detailech

Vzhledem k tomu, že nikdo neví, co čekat od Diabla 4, kdy Blizzard podle všeho chystá “kreativní metody monetizace”, možná to bude právě oprášené Diablo 2, které fanoušky uspokojí ze všeho nejvíce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3.5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Skalgrin
Host
Skalgrin

Vzhledem k tomu že na dvojce v současné podobě není nic špatného, budu vážně přemýšlet jestli za AI upscalovanou grafiku budu chtít platit. Stejně jsem na vážkách u W3:Reforged. Tím nechci shazovat remastery, garance funkčnosti na nových OS/HW/Driverech, nové technologie, multiplayer a i ta grafika jsou vždy fajn. Vše záleží na ceně. Bude-li v remasteru D2 zahrnut i datadisk a cena bude blíže spíše budgetovým titulům (i kdyby třeba jen pro ty co legálně vlastní originál) – pak nebude o čem. W3:Reforged zatím naznačuje, že by tomu tak mohlo být. Ale počkám si na samotný release – protože pokud Blizz… Číst vice »

eLzyx
Host
eLzyx

doufám, že to nikdy nevznikne. Původnímu Diablu II jsem podlehl na hodně dlouho. Nerad bych zase zahodil hromady času. btw – z téhle hry mám i nick.