Resident Evil 3 Remake oficiálně potvrzen. Podívejte se na první trailer

Po velkém úspěchu nového zpracování druhého dílu slavné série hororových akčních adventur Resident Evil se velmi rychle začalo spekulovat o tom, že bychom se mohli v dohledné době dočkat také třetího dílu, přepracovaného pomocí nového engine RE.

Tip na článek:  Resident Evil 2 Remake je první aspirant na hru roku - recenze

Remake Resident Evil 3 vyjde souběžně s Resident Evil Resistance, který bude nicméně zaměřen zejména na multiplayer a jeho koncept velmi připomíná hry jako Friday the 13th či Dead by Daylight. Resistance po svém odhalení mnoho pozitivních reakcí nesklidil a tak není žádným překvapením, že se lidé z Capcomu nyní snaží napravit si reputaci u fanoušků série právě odhalením nového zpracování dnes již kultovního třetího dílu.

Pokud se rozhodnete Resident Evil 3 Remake pořídit, dostanete rovnou také přístup do Resistance. Oba dva tituly vyjdou 3. dubna 2020. Zatím je potvrzena pouze verze pro PlayStation 4.

Resident Evil 3 Remake – První trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 4 Prumer: 3.8]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na