Retro mobil za tři stovky. To je Nokia 3100 mini

Nokia je stále jednou z mála značek, které zcela nepřešly na chytré telefony, ale nadále produkují také ty takříkajíc hloupé, jakkoliv zvláštně to může znít. Nutno dodat, že po těchto zařízeních je pořád velká poptávka, protože ne každý upotřebí funkce smartphonu, případně chce druhý telefon, který nebude připojený k internetu a nebude tak třeba řešit jeho bezpečnost.

Jedním z cenově nejdostupnějších mobilů je Nokia 3100, což je tradiční telefon, který byl běžný před nějakými patnácti lety. Nabízí pasivní barevný displej a nabízí standardní funkce jako volání, psaní zpráv, ukládání kontaktů, seznam hovorů nebo budík. Nechybí ani nějaká ta hra, kalkulačka nebo stopky.

Velkou výhodou tohoto telefonu je skutečnost, že díky své nenáročnosti vydrží dlouho v pohotovosti. Nechá vám vzpomenout, jaké to bylo, když nebylo nutné nabíjet telefon každý den.

Tip na článek:  Vodotěsný a superodolný Ulefone Armor 6E za bezkonkurenční cenu. Osmijádrový procesor, 4 GB RAM a 64 GB paměti

Internetový obchod Tomtop aktuálně Nokii 3100 nabízí s takřka 50% slevou, a to za 308 Kč. Pokud tak hledáte podobný telefon, není co řešit. Poštovné je zdarma, clo se neplatí a v případě nějakého nedostatku vám obchod zboží vymění.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na