Roller Champions bude šíleností na kolečkových bruslích

Jak to tak vypadá, oblíbený titul Rocket League od Psyonixu konečně dostane adekvátní konkurenci, byť nelze říct, že novinka od Ubisoftu by tento fenomén nějak zvlášť kopírovala. Vytváří totiž svůj vlastní sport s jedinečnými pravidly.

Roller Champions rozdělí hráče do dvou tříčlenných týmů, z nichž každý má za úkol získat co nejvíce bodů. Ty nabere vstřelením jakéhosi gólu proti stěně. Ovšem vtip je v tom, že počet získaných bodů za gól se zvyšuje adekvátně tomu, kolik koleček na dráze dokáže tým s míčem obkroužit. Můžete jít na jistotu a skórovat po jednom kolečku. Pokud si ale věříte a podaří se vám absolvovat koleček pět, můžete dostat soupeřův tým skutečně do úzkých. Ten se ale pochopitelně snaží vám míč vzít a vyrazit kroužit vlastní kolečka.

Zní to celé dosti ujetě, ale na základě demoverze, kterou Ubisoft zpřístupnil v rámci E3 2019, můžeme říct, že je to docela zábava, přičemž autoři mají ještě dost času na vyladění hratelnosti, což bude zásadní.

Roller Champions vyjde v příštím roce na PC, Playstation 4 a Xbox One. Pozitivní zprávou je, že půjde o free2play titul.

Roller Champions – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na