Romerův Empire of Sin vyzařuje hutnou atmosféru. Podívejte se na záběry z hraní

Když slavný John Romero spolu se svou ženou Brendou na letošní E3 poprvé představili chystaný titul Empire of Sin, brali to mnozí jako další marný pokus kdysi slavného designéra vrátit se na herní výsluní. Jenže Empire of Sin se od předchozích, mnohdy velmi marných, projektů tohoto dua, které řídí studio Romero Games, liší. A dokazuje to i novou ukázkou z Gamescomu, která obsahuje také záběry z hraní.

Empire of Sin by se dal nejlépe popsat jako XCOM zasazený do 20. a 30. let minulého století, kdy Spojeným státům americkým vládla prohibice a na nelegální distribuci alkoholu nabalené mafiánské klany. Vaším úkolem nebude nic menšího než jednu takovou mafiánskou říši založit a nechat ji rozkvétat.

V reálném čase se o své panství budete starat z hlediska ekonomického zajištění a růstu. K mafii ale patří také boje o území a nadvládu. Jakmile k takovému dojde, přepne se hra do tahového módu, kdy budete muset své svěřence ovládat řádně takticky a využívat jejich schopností a zbraní. Ty se postupně budou zlepšovat, čímž hra zabředává do RPG žánru.

Empire of Sin - screenshoty
« 1 z 9 »

Empire of Sin nevypadá špatně, byť samozřejmě bude záležet na tom, jakým obsahem se ho tvůrcům podaří naplnit a zda hru nepotká častý strašák tohoto typu her – repetitivní hratelnost.

Empire of Sin vydá Paradox Interactive na jaře 2020, a to pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Empire of Sin – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na