Rubačka Rune 2 vyjde exkluzivně na Epic Store. Podívejte se na nový trailer

Vývojářské studio Human Head evidentně zápasí s názvem své chystané rubačky. Hra byla v roce 2017 nejprve oznámena pod názvem Rune: Ragnarok, přičemž měla být koncipována jako přímé pokračování Rune z roku 2000. O pár měsíců později však z názvu zmizel podtitul Ragnarok a zůstalo jen Rune, což však údajně mnohé hráče mátlo. Teď dochází k další, doufejme že již poslední změně. Titul ponese jméno Rune 2.

Změna názvu nemá na chystanou akci ze severského prostředí plného vikingské mytologie žádný vliv. Autoři každopádně vyrukovali s novým trailerem, který zahrnuje také záběry přímo z hraní. Popravdě, prezentovaná kvalita nás úplně nepřesvědčuje o tom, že by mělo jít o AAA titul. Jak poněkud sterilní prostředí, tak zvláštní animace postav nepatří do současné první třídy. Ale kdo ví, třeba tvůrci na hře ještě zapracují a změní ji k lepšímu.

Datum vydání Rune 2 zatím nemá. Už ale víme, že hra vyjde exkluzivně na Epic Games Store. Není se úplně čemu divit – titul běží na Unreal enginu, a pokud autoři svolí s distribucí na Epic Games Store, nemusí za využití enginu platit poplatek.

Rune II – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na