Scénárista naznačil příběh Zaklínače 4. Souvisí s tetováním Ciri

Zaklínač 3: Divoký hon

Ve vývojářském studiu CD Projekt RED mají aktuálně velmi napilno. Vždyť už v dubnu příštího roku vychází nesmírně očekávaný Cyberpunk 2077, který má absolutně nejvyšší ambice, jejichž naplnění nebude úplně snadné. CD Projekt už ale dávno není malým studiem, jehož kapacity jsou plně upřeny na jednu jedinou hru. Coby veřejně obchodovaný podnik musí mít dobře promyšlené další kroky a je takřka jisté, že na nových hrách už se pracuje.

Jedním ze žhavých adeptů je přitom Zaklínač 4. Ságu kolem Geralta z Rivie sice tvůrci zakončili třetím dílem, ale to neznamená, že bychom se do světa původně vytvořeného v románech Andrzeje Sapkowského nemohli vrátit. Naopak, je to dokonce velmi pravděpodobné, protože již brzy bude k dispozici stejnojmenný seriál z produkce Netflixu, s nímž se počítá až na sedm sezón. Není přitom vyloučeno, že se z něj stane velký hit, což by značku The Witcher dále podpořilo a jednoznačně také zvýšilo zájem o nové hry.

Sami autoři přitom už přemýšlejí o látce, kterou by The Witcher 4 mohl hráčům nabídnout. Hlavní scénárista třetího dílu Jakub Szamalek se rozpovídal o jedné zajímavé věci. A tou je tetování Ciri.

Ta si nechala na stehno vytetovat růži. O jejím původu se v Zaklínači 3 dozvíme jen to, že jde o památku na zemřelou osobu. Toto téma už hra dále nerozpracovává, přestože v knihách hraje tetování velmi důležitou roli.

Jde totiž o upomínku Ciri na její milenku Mistle. Navíc se s ním pojí velmi komplexní příběh z časů, kdy “Ciri sloužila temné straně a následovala své nejhorší instinkty“. V následné proměně a lítosti této hrdinky vidí Szamalek velmi napínavý příběh.

Scénárista navíc řekl, že v budoucnu bude mít dost možná šanci tento příběh vyprávět. Že by se Ciri stala hlavní hrdinkou Zaklínače 4?

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 10 Prumer: 4.9]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na