Šéf vývoje by rád God of War na PC. Jenže není Hideo Kojima

Akce God of War, která znamenala restart této dlouhověké série, je jedním z nejlepších exkluzivních titulů pro Playstation 4. A také jedním z těch, které PC hráči konzolistům nejvíce závidějí. Přitom pokud by šlo o šéfa vývoje hry, Coryho Balroga, měli bychom PC verzi jako na stříbrném podnose.

Balrog reagoval na tweet jednoho z fanoušků, který mu napsal, že je čas na PC verzi God of War. Vývojáři slouží ke cti, že se neschoval za nějaké PR prohlášení, ale napsal, jak se věci mají. “Víte, to by se mi moc líbilo. Je to ale daleko nad mými rozhodovacími pravomocemi. Jak se ukazuje každý den, nejsem Hideo Kojima,” uvedl Cory Balrog.

Jasně tak naráží na svého kolegu, který si PC verzi svého očekávaného titulu Death Stranding dokázal prosadit, byť tato vyjde až v létě příštího roku. Přesto je to v rámci politiky Sony, které hradilo nemalé náklady na vývoj hry a poskytlo Decima Engine, ojedinělá věc. Firma jinak razí politiku naprosté exkluzivity. Jenže Kojima si zřejmě dupnul. Předtím se mu to podařilo i v případě Metal Gear Solid 5.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
David
Host
David

Naštěstí není Hideo Kojima…. poslední půl roku co vidím to jméno tak se mi chce blít… a jeho slavné Death Stranding… simulátor poslíčka co má facebook ve světě, který vypadá, jako by si autor pořádně šlehl LSD…. ne díky 😀

Petr
Host
Petr

Cory by si mel uvědomit diky komu mohl hru vůbec udelat. Pak si vyndat hlavu z prdele a doufat ze mu Sony umožní udelat další díl.