Seriál podle Zaklínače už je na cestě. Těšit se na něj můžete ještě letos

Foto: Zaklínač 3

Očekávaný seriál na motivy Zaklínače nabídne společnost Netflix na své distribuční platformě v průběhu posledního čtvrtletí tohoto roku. Uvedl to šéf obsahu Netflixu, Ted Sarandos, v rámci konference s investory této společnosti, kde představoval také další projekty.

Seriálového Witchera ztělesní velmi známé jméno v podobě herce Henry Cavilla. Ten zažije dobrodružství inspirovaná primárně románovou ságou Andrzeje Sapkowského. V posledních letech je však Zaklínač známější díky videoherní adaptaci od polského vývojářského studia CD Projekt RED. S tou však seriál nemá oficiálně nic společného.

Na rozdíl od videoherní ságy na seriálu spolupracuje autor předlohy Andrzej Sapkowski v roli kreativního konzultanta. Je však otázkou, zda to bude ku prospěchu věci – zlé jazyky tvrdí, že hry byly tak úspěšné také proto, že se do nich Sapkowski nemotal. Jejich úspěch navíc nesl poměrně těžce a po autorech si zpětně vyžádal větší balík peněz, než na kterém byli původně domluvení.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Abby
Host
Abby

Hlavně aby tvůrci nepodlehli politické hyperkorektnosti a pozitivní diskriminaci. Když jsem zaslechla, že Ciri by měla hrát černoška, tak se mi zvedl žaludek. Představa že by blond a bledá Ciri byla černá je dost podivná a hlavně nepřijatelná. Naštěstí to snad byla jen fáma. Ono stačí že má být černá Fringila Vigo, což také neodpovídá předloze, ale ta tam snad nebude moc k vidění tak nebude příliš kazit dojem.