Seriál podle Zaklínače už je na cestě. Těšit se na něj můžete ještě letos

Očekávaný seriál na motivy Zaklínače nabídne společnost Netflix na své distribuční platformě v průběhu posledního čtvrtletí tohoto roku. Uvedl to šéf obsahu Netflixu, Ted Sarandos, v rámci konference s investory této společnosti, kde představoval také další projekty.

Seriálového Witchera ztělesní velmi známé jméno v podobě herce Henry Cavilla. Ten zažije dobrodružství inspirovaná primárně románovou ságou Andrzeje Sapkowského. V posledních letech je však Zaklínač známější díky videoherní adaptaci od polského vývojářského studia CD Projekt RED. S tou však seriál nemá oficiálně nic společného.

Na rozdíl od videoherní ságy na seriálu spolupracuje autor předlohy Andrzej Sapkowski v roli kreativního konzultanta. Je však otázkou, zda to bude ku prospěchu věci – zlé jazyky tvrdí, že hry byly tak úspěšné také proto, že se do nich Sapkowski nemotal. Jejich úspěch navíc nesl poměrně těžce a po autorech si zpětně vyžádal větší balík peněz, než na kterém byli původně domluvení.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 1 Průměr: 5]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Seriál podle Zaklínače už je na cestě. Těšit se na něj můžete ještě letos"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Abby
Host

Hlavně aby tvůrci nepodlehli politické hyperkorektnosti a pozitivní diskriminaci. Když jsem zaslechla, že Ciri by měla hrát černoška, tak se mi zvedl žaludek. Představa že by blond a bledá Ciri byla černá je dost podivná a hlavně nepřijatelná. Naštěstí to snad byla jen fáma. Ono stačí že má být černá Fringila Vigo, což také neodpovídá předloze, ale ta tam snad nebude moc k vidění tak nebude příliš kazit dojem.

TOPlist