Seriál Zaklínač má konečně termín premiéry

Těžko říct, zda to bylo cílené či nikoliv, ale na některých jazykových mutacích sociálních sítí společnosti Netflix se objevilo datum premiéry první sezóny seriálu Zaklínač (The Witcher), aby následně opět zmizelo s tím, že šlo o neoficiální únik informací. Potvrdilo se každopádně, že nepůjde o původně často spekulovaný listopad. Ale nebojte se, zase o tolik déle čekat nebudeme. Zaklínač se o přízeň diváků začne ucházet již 17. prosince.

Tip na článek:  První fotka seriálového Geralta na koni. Vypadá jako ze Zaklínače 3 ve vysokém rozlišení

Je nicméně otázkou, jakým způsobem The Witcher do internetové videotéky Netflix vtrhne. Dosud bylo standardem této služby uvádět celé seriály, tedy všechny jejich díly najednou. V poslední době však zástupci Netflixu hovoří o tom, že tento model dost možná změní ve prospěch tradičního uvádění jednotlivých dílů seriálů, které by měly přibývat jednou týdně. Uvidíme tedy, zda Zaklínač spadne ještě do starého nebo už nového modelu.

Zajímavý je fakt, že Netflix Witcherovi evidentně hodně věří ještě předtím, než si otestuje zájem diváků, už chystá druhou sérii. Její přípravy už běží naplno a možná ještě letos, ale jistě začátkem příštího roku začne ostré natáčení. Tvůrci zjevně cítí, že toto může být látka na epický seriál, který by mohl být do budoucna vlajkovou lodí Netflixu.

Tip na článek:  Překvapivá zpráva! Andrzej Sapkowski připravuje pokračování Zaklínače

Jen dodejme, že seriál vzniká přímo na motivy románů Andrzeje Sapkowského. A nezapomínejme ani na to, že by jen těžko vznikl bez předchozího velkolepého úspěchu trilogie The Witcher od polského vývojářského studia CD Projekt RED.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4.8]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na