Seriál Zaklínač už je dotočen. Fanoušci šokovaní kvalitou zbroje

Představitel seriálového Zaklínače, kterého chystá internetová videotéka Netflix, Henry Cavill, prozradil, že natáčecí práce už jsou u konce. Dílo tak nyní míří do postprodukce, kde s ním digitální mágové budou mít pravděpodobně ještě hodně práce. Na internetu se totiž objevily ukázky z natáčení, které u fanoušků románové i herní předlohy vyvolaly velmi negativní reakce.

Na uniklém obrázku je k vidění zbroj Nilfgaarďanů, která se vyznačuje sluncem na černém podkladu. Po něm ale na zmíněném materiálu není ani památka. Na sociálních sítích jsou tak k vidění šokované reakce fanoušků, kteří doufají, že postprodukce tento neutěšený stav díky CGI technologii ještě zachrání.

Tip na článek:  Překvapivá zpráva! Andrzej Sapkowski připravuje pokračování Zaklínače

Je otázkou, zda Netflix seriál nakonec nepojal příliš nízkorozpočtově a zda fanoušci, kteří očekávají výpravu hodnou alespoň Hry o trůny, nebudou nakonec zklamáni. Nějaký ten čas na dodělávky tvůrci ale ještě mají – uvolnění první sezóny je v plánu na konec tohoto roku.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 49 Prumer: 1.9]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Všudybud
Host
Všudybud

A třeba vás nenapadlo, že se jedná o dezinformaci, aby se tak trochu zvedl zájem, jelikož i špatná reklama je reklama. A taky naservírovat lidem hned prvotřídní záběry by bylo trochu kontraproduktivní, jelikož by to mohlo vzbudit hned zájem pirátů a seriál by se mohl na webu ukázat ještě před premiérou. Alespoň sám v to doufám, poněvadž jestli se mýlím a všechny již odhalené záběry budou reálné bude onen skvělý svět zaklínače poskvrněn dalším ,, kvalitním” seriálem. Nic proti Michalu Zebrowskemu jako herec byl skvělý a to i v jiných filmech viz. Ohněm a mečem, ale produkčně první seriál byl… Číst vice »

Venca
Host
Venca

Seriál Zaklínač byl už dávno před vznikem hry. Kvalita toho počinu je až někdy k zasmání ale není to taková hrůza. Ale na tu dobu kdy to bylo točené tak průměr.

Vaclun
Host
Vaclun

To je pravda, ale zpráva se netýká toho starého seriálu, ale toho nového, který právě dodělávají.

Jakub
Host
Jakub

Inu, jenže ted se jedná o úplně nový seriál 🙂 Trocha informací kolego než něco plácnu :_)

V dnešní době udělat latexové zbroje … a dovolit jejich zveřejnění 🙂 i lidi ze štábu musí být zklamaní ..

Venca
Host
Venca

To je snad jasné že se ta zpráva nebude týkat 20 let starého seriálu který sem chtěl zmínit, a s nějakým plácáním to nemá nic společného. Asi sem očekával moc pochopení, místo debilního poučování.