Seriál Zaklínač v epickém traileru. Premiéra 20. prosince

Foto: Netflix

Jak Netflix slíbil, ta také učinil a poslední říjnový den vypustil do světa finální trailer seriálového Zaklínače. Ve dvou minutách se můžete podívat na velmi atraktivní záběry, které slibují nebývalou epičnost seriálu. Pokud jste snad dosud pochybovali o tom, zda půjde o skutečně prvotřídní produkci, nyní už nemusíte. Tohle bude velké.

Seriál Zaklínač vzniká na motivy díla Andrzeje Sapkowského, které už je ale poměrně letité. Asi nebudeme daleko od pravdy, když řekneme, že seriál by v takovéto podobě těžko někdy vznikl nebýt herní série The Witcher od polského CD Projektu RED. Třetí díl této hry zaznamenal obrovský celosvětový úspěch a prodal více než 20 milionů kopií.

Hlavní roli Zaklínače ztělesní Henry Cavill, kterého můžete znát jako Supermana. Seriál bude velmi výpravný, ale tvůrci jsou jen neradi srovnáváni s konkurenčními fantasy díly, jako je Hra o trůny nebo Pán prstenů. Jisté je to, že půjde o seriál určený pro dospělé publikum.

Trailer prozradil také termín premiéry. Na Netflix bude The Witcher vypuštěn 20. prosince 2019. V přípravě už je druhá sezóna.

The Witcher – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 3.3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na