Seriál Zaklínač v prvním traileru. Je na něm znát vysoký rozpočet

Fanoušci Zaklínače se konečně dočkali prvních záběrů z chystaného seriálu ze stáje internetové televize Netflix. The Witcher v premiérovém traileru nenechává na pochybách, že společnost tomuto dílu hodně věří a uvolnila na něj nemalý rozpočet, který se neprojevuje jen v angažmá hollywoodské star Henryho Cavilla, ale také v možná až překvapivé výpravnosti, jež chvílemi připomíná Game of Thrones.

Seriál Zaklínač nevychází z populární série počítačových her, nýbrž přímo z díla Andrzeje Sapkowského. Nebudeme však daleko od pravdy, když řekneme, že bez videoherní série by pravděpodobně nikdy nevznikl, protože to byla právě ona, kdo vzbudil zájem o Geralta a spol. nejen ve střední Evropě, ale po celém světě.

Před časem jsme se mohli pokochat prvními fotografiemi ze seriálu, načež následovala fotka Geralta v sedle Klepny. Dnes potom producentka seriálu prozradila, že půjde o záležitost pro dospělé a děti by každopádně měli zůstat stranou.

Podle všeho už probíhají postprodukční práce a The Witcher bychom se měli dočkat v závěru tohoto roku.

Seriál The Witcher – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4.6]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na