Seriálové zpracování jedné z nejlepších her The Last of Us je o kousek blíže

Mnozí z vás určitě zachytili, že HBO měla zájem o seriálové zpracování této skvělé hry, ale až nyní máme jistotu, že tomu tak ve skutečnosti bude. Společnost HBO si totiž objednala první řadu seriálu, což neznamená, že by musela být poslední. Počítáme, že první řada by mohla obsahovat celý děj prvního dílu The Last of Us, pokud tedy autoři nezvolí vyprávění nějaké jiné části tohoto perfektního světa. Což je ale méně pravděpodobnější varianta.

První díl této hry je nezapomenutelný zážitek

Na starost ho dostal Craig Mazin, který stojí třeba za velmi povedeným seriálem Černobyl. Celkový dohled bude provádět přímo člen Naughty Dog Neil Druckmann, aby seriál nevybočil z celkového konceptu vize tohoto skvělého studia. Producenty se následně stala Carolyn Strauss a šéf Naughty Dogu Evan Wells.

„Craig a Neil jsou vizionáři ve své vlastní lize. S nimi a Carolyn Strauss v čele bude tento seriál určitě rezonovat jak s hardcore fanoušky her ze série The Last of US, tak i s nováčky této žánr-definující ságy. Jsme nesmírně rádi, že můžeme spolupracovat se studiem Naughty Dog, Word Game, Sony a PlayStationem na adaptaci tohoto epického a vtahujícího příběhu.“ – sdělila víceprezidentka HBO – Francesca Orsi.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na