Seriálový Zaklínač v nových snímcích. Vypadá opravdu dobře

Společnost Netflix rozjíždí marketingovou kampaň kolem seriálu Zaklínač na plné obrátky. Jako první uvolnila sérii velmi konkrétních a vypovídajících snímků, ze kterých přímo sálá atmosféra seriálu, na kterém se příliš nešetřilo. Ostatně, tato novinka na motivy románů Andrzeje Sapkowského má za sebou v hierarchii Netflixu poměrně raketový vzestup. Začínala jako popelka, v jejíž realizaci nikdo příliš nevěřil. Ale nakonec se ukázalo, že jde o materiál, který má ambici alespoň částečně zaplnit díru po Hře o trůny, ačkoliv tvůrci tato srovnání neradi slyší.

Už za pár dní bychom se měli dočkat prvního poctivého traileru, který ukáže přeci jen více než první teaser. Producentka seriálu již dříve uvedla, že to rozhodně nebude podívaná pro celou rodinu a že by si seriál měli rodiče raději vychutnat bez dětí, jinak by je také mohli mít problém uspat.

S vypuštěním Zaklínače na Netflix se počítá ještě do konce roku. Konkrétní datum by měl prozradit právě blížící se trailer. Tvůrci ale seriálu podle všeho velmi věří, protože už začali s přípravami druhé série.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na