Serious Sam 4: Planet Badass vyjde už v létě. Podívejte se na nový trailer

Foto: Serious Sam 4: Planet Badass

Krásné krajiny, medidativní hudba a kromě toho šílená frenetická akce s odlétávajícími končinami nepřátel. Serious Sam 4: Planet Badass od chorvatského Croteamu pokračuje v nejlepší tradici série. V novém traileru se můžete pokochat výše uvedeným, ale i dalšími povedeným scénami.

Dozvěděli jsme se také, že Serious Sam 4: Planet Badass na sebe nenechá už příliš dlouho čekat. Konkrétně vyjde v srpnu 2020, a to nejprve pro PC a Google Stadia. Později by se snad mohli dočkat i majitelé konzolí. Každopádně jde o dobré zprávy, protože kolem hry panovalo v poslední době podezřelé ticho, a tak mnozí už spekulovali o tom, zda náhodou nebyla zrušena.

V případě Serious Sam 4 se dimenze ukrývá už v samotném názvu. Planet Badass na hráče vyšel až 100 000 monster najednou, což je těžko představitelná masa, jakou jsme asi v žádné jiné hře ještě neviděli. Mezi nepřáteli najdete zombie, mutanty a kreatury všech možných forem a barev.

Abyste se s tím vším vypořádali, dostanete do rukou také patřičný zbraňový arzenál. Chybět nebudou brokovnici, samopaly, raketomety ani flak kanón. Do rytmu vám bude hrát rytmický, tvrdý a motivující soundtrack ve stylu trance. Už v předchozích dílech Serious Sama hrála hudba důležitou roli v podkresu atmosféry.

Serious Sam 4: Planet Badass – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na