Severská akce Rune: Ragnarok láká trailerem na ledové obry, draky a další monstra

V srpnu minulého roku oznámilo vývojářské studio Human Head Studios poněkud překvapivě pokračování oblíbené akční klasiky z roku 2000 – Rune. Autoři Rune: Ragnarok se teď chtějí pochlubit pokrokem, který od prvních záběrů ze hry učinili, a tak vydali trailer ke stavu pre-alfa verze.

Rune: Ragnarok se bude na rozdíl od svého předchůdce odehrávat v otevřeném světě severské mytologie a vedle brutálních bojů nabídne také slušnou porci RPG prvků. Těšit se tak můžete na vývoj postavy a trénování nejrůznějších speciálních schopností. Ze všeho nejvíce však Rune: Ragnarok zůstane rubačkou bez jakýchkoliv kompromisů. S draky, ledovými obry a bohy budete bojovat klidně i s pomocí oddělených končetin nepřátel.

Datum vydání Rune: Ragnarok je zatím neznámé, autoři ale dost možná budou chtít stihnout závěr letošního roku. Vzhledem k náročnosti vývoje ale možná klapne až rok příští.

Rune: Ragnarok – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na