Shenmue 3 ve 30 minutách záběrů z hraní

Zatímco jiné předvánoční tituly jedou svou reklamní kampaň naplno, kolem Shenmue 3 je přeci jen až podezřelé ticho. Přitom jde o mnohokrát odloženou hru, které se mnozí hráči nemohou dočkat. Na druhou stranu je ale pravdou, že vývojářské studio Ys Net dalo veškeré prostředky do tvorby hry a na marketingovou omáčku tolik nezbylo.

Proto buďme rádi, že se na internetu objevilo třicetiminutové video záběrů z hraní Shenmue 3, které pocházejí z nedávné londýnské akce EGX. Ve videu se můžete těšit na vesničku Bailu v Guilinu, kde se začíná odvíjet příběh třetího dílu. Coby hlavní hrdina Ryo budete prozkoumávat okolí, povídat si s obyvateli a plnit různé úkoly. Mezitím si střihnete nějakou tu minihru a stejně jako v obou předchozích dílech můžete interagovat s většinou objektů ve hře.

Shenmue 3 přímo navazuje na příběh osmnácet let starého druhého dílu a posune ho o notný kus dále. Ryo chce pomstít smrt svého otce a při hledání muže se zjizveným obličejem procestuje dalekou Čínu. Ale ještě předtím, než muže najde, musí rozlousknout tajemství Fénixova zrcadla, tedy artefaktu, který velmi zajímá i vraha jeho otce.

Shenmue 3 vychází 19. listopadu 2019, a to na PC a Playstation 4.

Shenmue 3 – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na