Shenmue 3 vyjde exkluzivně na Epic Store. Hráči chtějí zpět své peníze

Vývojářské studio Ys Net v rámci veletrhu E3 2019 oznámilo, že jeho chystaná a mnoha fanoušky očekávaná hra Shenmue 3 vyjde exkluzivně na Epic Games Store. Jako by se nechumelilo a jako by tento krok v minulosti u jiných titulů nevyvolal doslova bouři.

V případě Shenmue III je celá věc umocněna navíc tím, že před pár lety na podporu titulu proběhla úspěšná kampaň na Kickstarteru, kde autoři od hráčů vybrali několik milionů korun a na oplátku jim přislíbili kód hry pro Steam. To nyní padá a podporovatelé obdrží kód pro Epic Games Store, který však část z nich nechce.

V komentářích na internetu dávají fanoušci najevo svou frustraci a část z nich žádá své peníze zpět. To však Ys Net odmítá. Bohužel vyšla najevo také skutečnost, že kód do Epic Games Store dostanou i ti, kteří si předobjednali fyzickou kopii hry.

Shenmue 3 má po několika odkladech vyjít 19. listopadu 2019, a to na PC a Playstation 4.. Níže se můžete podívat na nový trailer. Podle dojmů z E3 lze říct, že hra se snaží maximálně strefit do vkusu fanoušků prvních dvou dílů, ale trochu přitom zapomíná na nové hráče.

Shenmue 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na