Skvělá bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi AirDots se slevou za 460 Kč

Pokud toužíte po nových a moderních sluchátkách, které by splňovaly veškeré požadavky dnešní doby, seznamte se s modelem Xiaomi Redmi AirDots, který nabízí netradičně vysokou kvalitu za překvapivě nízkou cenu.

Tato sluchátka se pyšní ultra stylovým designem a špičkovým zpracováním. Jsou lehká a snadno nositelná. Přitom ve vašich uších vykouzlí křišťálově čistý zvuk. Skoro bychom řekli, že na trhu s bezdrátovými sluchátky těžko najít lepší a cenově dostupnější volbu.

Skvělého zvuku si se sluchátky Xiaomi Redmi AirDots můžete užívat doma, v kanceláři, ale také venku, kde využijete inteligentní redukci okolního hluku. Na jedno nabití vydrží sluchátka přehrávat hudbu či mluvené slovo čtyři hodiny. Jejich nabití je přitom díky přibalené powerbance jednoduché a rychlé.

Tip na článek:  Udělejte si z televize multimediální centrum za pár stovek. Díky chytrému TV boxu H6 v akci

Pokud byste kupovali sluchátka kupovali na českém trhu, zaplatíte za ně tisíc korun (například na Alze), ovšem osvědčený obchod Cafago je nabízí výrazně levněji. Pokud využijete aktuální, časově a kusově omezenou nabídku 59% slevy, přijdou vás na 19,58 USD, tedy přibližně 460 Kč. Obchod poskytuje také bezplatné zaslání i garanci spokojenosti, kdy produkt můžete zdarma vrátit.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na