Skvělé video z hraní System Shock 3. Fanoušky nadchla Shodan

Foto: System Shock 3

Vývojářské studio OtherSide se v novém traileru System Shocku 3 pochlubilo skutečně poutavými záběry z hraní pre-alpha verze. Největším rozdílem oproti předchozím videím je nová verze umělé inteligence a hlavní zlořádky Shodan, která získala čerstvý motion capturing a vypadá rozhodně o poznání děsivěji a uvěřitelněji.

Ostatně, fanoušci tuto změnu kvitují. “Wow, v porovnání s předchozím videem jste Shodan o hodně vylepšili. Doslova nahání husí kůži! Nemůžu se dočkat,” napsal jeden z diváků pod videem na Youtube. “MoCap Shodan vypadá mnohem víc cool. Palce nahoru,” přidal se další.

Nový trailer System Shock 3 nabízí dosud nejdelší náhled na hru a velmi dobře zprostředkovává hutnou atmosféru, která nezaměnitelně kombinuje horor a cyberpunk. Právě tím se tato série proslavila.

Vývojářský tým vede sám slavný Warren Spector, tedy kreativní hlava, která stála za první dílem. Ten se pro změnu dočká remaku od Nightdive Studios.

System Shock 3 má vyjít v příštím roce, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

System Shock 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na