Skvělé záběry z hraní akce Witchfire. Ta navazuje na kultovní Painkiller

Po delší odmlce se přihlásilo ke slovu polské vývojářské studio The Astronauts, které se podělilo o nové záběry z hraní svého chystaného titulu Witchfire. Pokud vám název studia ani hry samotné nic neříká, nevěště hlavu. Pravděpodobně jste hráli nebo alespoň slyšeli o brutální akci Painkiller z roku 2004. Právě na něm mnoho členů tohoto týmu pracovalo a Witchfire má být jakýmsi jeho duchovním nástupcem.

Těšit se můžete na velmi frenetickou akci z pohledu vlastní osoby v temném fantasy prostředí. Na videu jsou k vidění povedené efekty světla, zásahů i zbraní. V jednotlivých úrovních se budete probojovávat přes stovky nejrůznějších nepřátel, které se vyznačují různými styly boje. Čas od času se pak budete muset utkat s velkým a mocným bossem.

Záběry z hraní Witchfire každopádně dokládají, že hra bude mít velmi plynulou hratelnost a pocit ze zbraní a přestřelek je už teď velmi vydařený.

Witchfire zatím nemá stanoveno datum vydání, ale vyjde nejdříve v druhé polovině příštího roku.

Witchfire – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na