Skvělý multifunkční chytrý náramek, to je Xiaomi Mi Band 2. Teď se slevovým kódem za čtyři stovky

Víte, kolik za den uděláte kroků, kolik kalorií spálíte a jakou vzdálenost uběhnete? Pokud ne, pak pro vás máme jednoduché řešení. Pořiďte si chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2, který vám veškeré vaše aktivity změří a s pomocí chytrého telefonu zanalyzuje. Budete tak mít o svém pohybu mnohem větší přehled a zařídíte se tak, aby byl co možná nejefektivnější.

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 je vyroben z příjemného materiálu, který vaší kůži umožní náležitě dýchat. Můžete ho mít i přes noc a nechat si tak monitorovat svůj spánek. Ráno vás – pokud si to budete přát – vzbudí jemnými vibracemi, což je mnohem příjemnější než se leknout zvonění budíku.

Xiaomi Mi Band 2 jednoduše propojíte se svým chytrým telefonem prostřednictvím bluetooth. Nemusíte se bát ani vody – je vodotěsný. V internetovém obchodě Gearbest se prodává za skvělou cenu 27,09 dolaru. Abychom vám ale nákup maximálně zpříjemnili, nabízíme slevový kupon GBDY0091, díky kterému se dostanete na cenu 19,99 dolaru, což jsou přibližně čtyři stovky českých korun. Samozřejmostí je záruka.

Na přiloženém videu se můžete podívat, co všechno obsahuje balení Xiaomi Mi Band 2, jak se propojí s vaším telefonem a samozřejmě také to, jak zařízení funguje.

Xiaomi Mi Band – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na