Skvělý trailer Star Wars: The Mandalorian. Pedro Pascal jako lovec odměn

Univerzum Star Wars se již brzy dočká rozšíření v podobě ambiciózního seriálu The Mandalorian, který se dnes představuje druhým plnokrevným trailerem. Ten poprvé prozrazuje více o postavě lovce odměn, které se zhostí ostřílený herec Pedro Pascal (Narcos, Game of Thrones). Jeho tvář však neuvidíte, protože se schovává pod dobře známou zbrojí. Poprvé také uslyšíte hlas Wernera Herzoga, který mu dává důležitý úkol.

Tip na článek:  Seriál Star Wars: The Mandalorian začne už za měsíc. Tajně se na něm podílel i George Lucas

Příběh se točí kolem Mandaloriana, který zkouší své štěstí jako voják a lovec odměn. Pohybuje se na vzdálených okrajích galaxie, kde se vedle nejrůznějších podivných postav vyskytují také příznivci padlého galaktického Impéria.

The Mandalorian je velmi slušně obsazeným seriálem. Mezi další protagonisty patří Gina Carano (Deadpool) jako Cara Dune, Carl Weathers (Predator) jako Greef Carga, Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Nick Nolte (Gangster Squad), Omid Abtahi (American Gods) jako Dr. Pershing, Emily Swallow (Supernatural) nebo režisér Thora 3 Taika Waititi coby hlas droidy IG-11.

Sérii má coby showrunner na starosti Jon Favreau, který postavil na nohy filmové univerzum kolem Avengers. Jednotlivé díly si potom mezi sebe rozdělili režiséři Dave Filoni (The Clone Wars) a právě Taika Waititi (Thor: Ragnarok). První série bude čítat celkem 8 dílů. Už se nicméně pracuje na druhé.

The Mandalorian bude mít premiéru 12. listopadu, a to exkluzivně na v ten den startující službě Disney+. Pro našince to představuje určitý problém, protože tato služba zatím nemá v České republice svůj termín spuštění. Počítat s ní lze nejdříve začátkem příštího roku, možná spíše později.

The Mandalorian – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na