Slavný streamer Ninja opouští Twitch. Vyměnil ho za Mixer od Microsoftu

Společnost Amazon a jeho streamovací platforma Twitch překvapivě ztratily svou největší hvězdu. Tyler “Ninja” Blevins, který proslul hraním a streamováním Fortnite, prostřednictvím jednoho tweetu informoval o tom, že svou domovskou platformu brzy opustí a v budoucnu bude k vidění pouze na Mixeru.

Tuto službu provozuje Microsoft bez větších úspěchů už od ledna 2016. Softwarový gigant se s tím nyní evidentně rozhodl něco dělat a podle všeho vlivným streamerům, jako je právě Ninja, platí značné sumy, aby se exkluzivně přesunuly právě na Mixer.

Tyler “Ninja” Blevins provozoval na Twitchi vůbec nejúspěšnější kanál, který se pyšnil 14,7 miliony fanoušků. Toto číslo už nerozšíří a naopak musí začít budovat novou základnu followerů na Mixeru. To se mu zatím daří. Pouhý den po svém oznámení už zde měl více než 250 000 fanoušků.

Tip na článek:  Turnaj ve Fortnite udělal z dětí boháče. Dva Češi dostali jen za účast po milionu

Detaily exkluzivní dohody mezi Microsoftem a Ninjou nejsou známy. Je ale prakticky jisté, že slavný streamer dostal takzvanou “nabídku, která se neodmítá”.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na