Sledujte patnáct minut z hraní očekávané akční pecky RAGE 2

Na youtubovém kanále Cerealkillerz se objevilo patnáctiminutové video, zachycující záběry z hraní připravované akční hry RAGE 2. Na jejím vývoji spolupracuje uznávané studio id Software s týmem Avalanche Studios, známému zejména díky sérii Just Cause. Video kromě ukázek toho, jak se titul bude přibližně hrát, obsahuje také odhalení několika střípků dosud utajovaného příběhu a představení schopností, k nimž se v průběhu hraní dostaneme. Pokud si tedy nechcete kazit překvapení, neměli byste se na něj dívat.

Podobně jako první díl z roku 2010 bude i dvojka zaměřená především na intensivní akci, takřka neomezené prozkoumávání rozlehlého světa a postupné vylepšování výbavy. Není žádným tajemstvím, že ve hře v podstatě nemají existovat loadingy, takže hraní by mělo být plynulé a akce nikdy nekončící.

V RAGE 2 se hráči ujmou role Walkera, posledního Strážce pustiny. V průběhu příběhu svedou souboje jak se zástupci znepřátelených frakcí, tak se zákeřnými mutanty. Vydání hry je aktuálně naplánováno na 14. května.

RAGE 2 – Záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Fanoušek klasických point and click adventur, filmů Davida Lynche a nových technologií všeho druhu. Jinak dlouholetý nezávislý žurnalista a copywriter, který vystřídal řadu tištěných i internetových magazínů.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na