Slibné sci-fi RPG The Outer Worlds v hodině záběrů z hraní

Foto: The Outer Worlds

Chystané sci-fi RPG The Outer Worlds od vývojářského týmu se poněkud nepochopitelně stále drží na okraji zájmu hráčů, což vidíme i z toho, že o materiály z této hry nemají čtenáři příliš velký zájem.

Přesto se domníváme, že toto je jeden z titulů, které se vyplatí v tomto roce sledovat. Přestože podle autorů nepůjde o gigantický projekt, stále z něj dýchá obrovská míra osobitosti a o slibném příběhu ani není třeba hovořit. Vždyť za The Outer Worlds stojí tvůrci původních Falloutů, což není něco, co bychom měli tak snadno přehlížet.

Pokud jste se ještě s The Outer Worlds nestihli obšírněji seznámit, možná vezmete zavděk 60 minutami záběrů z hraní tohoto titulu, jež vám nabídnou pohled na atraktivní sci-fi svět. Nemusíte se však bát – důležité informace o ději zůstávají v tajnosti.

Tip na článek:  The Outer Worlds slibuje zábavu pořádného příběhového RPG - preview

The Outer Worlds bude v některých ohledech výjimečným zážitkem. Například každá NPC postava může zemřít, což může hru dosti zásadně zkomplikovat.

The Outer Worlds vychází 25. října 2018, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Obsidian před pár dny potvrdil také verzi pro Nintendo Switch, která vyjde o něco později. O port se postará studio Virtuos, ve kterém na vysoké pozici pracuje také český producent Lukáš Codr.

The Outer Worlds – záběry z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na