Speciál Call of Duty: Modern Warfare – veškeré informace a videa o hře

Vydání nového dílu Call of Duty je tradičně jednou z největších herních událostí roku, jakkoliv tímto každoročním kolotočem mnozí hardcore hráči opovrhují. Jisté je však to, že Call of Duty je fenoménem, který se spolehlivě řadí k nejprodávanějším herním sériím všech dob a který je například často reflektován také ve filmech a seriálech coby hra, kterou přeci všichni znají a “každý druhý ji hraje”.

Hry značky Call of Duty vycházejí už dlouho, a tak vývojářským studiím, které se na ní točí, nezbývá než experimentovat. Zatímco loni to Treyarch v Call of Duty: Black Ops 4 zkusil bez singleplayerové kampaně, ale zato s Battle Royale módem, tentokrát se v podobě Call of Duty: Modern Warfare v rámci série setkáváme s prvním rebootem. Pamětníci si jistě vzpomenou, že Modern Warfare patřilo v rámci značky k nejoblíbenějším subsériím. Přestože nebo možná právě proto, že poslední – třetí – díl vyšel už v roce 2011, rozhodli se autoři nenavázat čtyřkou, ale Modern Warfare rovnou zrestartovali. Nejedná se o remake, jako spíše nové pojetí s řadou známých ingrediencí.

Call of Duty: Modern Warfare jsme se v posledních dnech velmi silně věnovali, a tak vám ještě jednou přinášíme kompletní přehled relevantních článků o hře. Kromě toho se můžete podívat na související videa, stejně jako sérii screenshotů.

Články o Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare – příběhový trailer

Call of Duty: Modern Warfare – multiplayerový trailer

Call of Duty: Modern Warfare – Spec Ops trailer

Call of Duty: Modern Warfare – pohled za oponu příběhu

Call of Duty: Modern Warfare – adidas y Pusha T Kingsplayer Ozweego

Call of Duty: Modern Warfare – screenshoty

Call of Duty: Modern Warfare - screenshoty
« 1 z 26 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na