Spider-Man: Miles Morales. Představen pro Playstation 5

Foto: Spider-Man: Miles Morales

Spekulace předchozích týdnů a měsíců se nakonec potvrdily. Vývojářské studio Insomniac Games, které se před časem stalo jedním z interních studií Sony, navážel na velkolepý úspěch svého Spider-Mana pro Playstation 4. Ale nečiní tak standardním druhým dílem, jako spíše samostatným dobrodružstvím nového Spider-Mana, kterým je Miles Morales.

Na první pohled se zdá, že Spider-Man: Miles Morales je typickým launchovým titulem. Tedy jedním z prvních lákadel pro Playstation 5. Tyto hry obvykle nejsou nijak přelomové a vycházejí z oblíbených sérií, které alespoň trochu rozšiřují. To samé lze říct o novém Spider-Manovi. Tento díl má vytěžit vše z postavy Milese Moralese, přičemž fungovat bude na stejném enginu jako originál, ovšem s řadou vylepšení, které umožní výrazně vyšší výkon PS5.

Spider-Man: Miles Morales mimo jiné ukáže, jak moc podstatný je extrémně rychlý SSD disk pro hry na Playstation 5. Autoři slibují, že mezi jednotlivými úseky hráči nepostřehnou klasické nahrávání.

Jak už název napovídá, zahrajete si za mladého muže, Milese Moralese, který v komiksové předloze debutoval teprve v roce 2011 a coby Spider-Man navázal na práci původního pavoučího muže, Petera Parkera. Asi moc nepřekvapí, že disponuje prakticky stejnými schopnostmi jako jeho předchůdce. Snad jen jeho kostým je laděn poněkud temněji.

Detaily o příběhu Spider-Man: Miles Morales zatím nejsou známy, a tak nevíme ani to, s jakými zloduchy se nováček bude potýkat. Pod zprávou ale můžete zhlédnout první trailer, který přeci jen něco naznačuje.

Jak už jsme uvedli, Spider-Man: Miles Morales bude s největší pravděpodobností exkluzivitou, která doprovodí uvedení Playstation 5 na trh. To se – zatím bez konkrétního data – odehraje před letošní vánoční sezónou.

Spider-Man: Miles Morales – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na