Stahujte povedenou strategii Dungeons 2. Duchovní nástupce Dungeon Keepera je zdarma jen do neděle

Měli jste v oblibě legendární strategickou sérii Dungeon Keeper? Tak proč si ji nepřipomenout, obzvlášť když její duchovní nástupce Dungeons 2 je nyní k mání zcela zdarma na platformě GOG.com? Například na konkurenčním Steamu hra stále stojí 19,99 euro, tedy přibližně pět set korun, takže svou hodnotu rozhodně má. Nabídka bezplatného stažení však platí pouze do nedělních 15:00.

Stejně jako ve zmíněném Dungeon Keeperovi budete také v Dungeons 2 budovat své podzemní království a rozmisťovat v něm nejrůznější pekelné nohsledy. Připravíte se tak na příchod protivných hrdinů, kterým musíte jejich dobrodružství co nejvíce ztížit.

Hra se pyšní svébytným humorem, který odkazuje na celou řadu fantasy her, filmů nebo knih. Střihnout si můžete také multiplayer, a to jak online, tak LAN, a to až ve čtyřech hráčích. Na výběr je řada různých módů. Hra vyšla teprve v roce 2015 a je tak poměrně mladá.

Pro stažení hry se stačí přihlásit do svého účtu na GOG.com a hru si stáhnout přes banner na hlavní stránce nebo přímo přes kartu hry. Následně se vám navždy přidá do knihovny.

Dungeons 2

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

9
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš
Host
Tomáš

Leda prd je zdarma….. 20eček

Pája
Host
Pája

Hru jsem si stáhnul, nainstaloval, bez problému ji spustím. Ale, když kliknu na KAMPAŇ nebo BITKA nic se nestane, a hra prostě nezačne.

Aklain
Host
Aklain

husty.. zrovna nedavno sem koupil dungeon keepera na steemu a zavzpominal na zakladni skolu.. tohle si hodne rad zahraju

PredatorV
Host
PredatorV

Tak určitě bych dodal fakt, že hra je oficiálně přeložena do češtiny!

MmM
Host
MmM

Na GOG.com stoji 20E takze peknej fake

AppleBloom
Host
AppleBloom

Nepovím ti jak to bylo před 4mi hodinami když’s to psal,ale teď, v 17:26 je skutečně zadarmo..

Aklain
Host
Aklain

ja si ji normalne zdarma stahl

asdfs
Host
asdfs

je tam odkaz na “get it free” v jakoby reklamnim prouzku

izma
Host
izma

ted ji zdarma stahuju taky (nedele 2:2 rano) .. ale nevim jak ji pridam na steam .. teda pokud to vubec jde