Star Wars: Battlefront 2 dostává update Night of Endor, který přináší Ewoky. Vrací se i kritizované mikrotransakce

Electronic Arts se přístupem na dvou frontách snaží zamaskovat návrat kritizovaných mikrotransakcí do online akce Star Wars: Battlefront 2, jejichž plánované parametry původně způsobily horší prodejnost hry. Aby tento krok nebyl tak viditelný, překrývá ho současné vydání obsahového updatu Night on Endor, který do hry přidává novou hratelnou rasu – Ewoky.

Ewok Hunt je časově omezeným módem podobně jako tomu bylo dříve s Jetpack Cargo. Tentokrát si střihnete velmi asymetrické souboje s kopími a spoustou technologických vychytávek proti imperiálním Storm Trooperům.

Novinkou nejsou jen Ewokové. Jde také o takzvaný skin shop, který každé třídě propůjčuje různá vzezření, a to včetně proměnlivé rasy. Alternativní skiny získávají také hrdinové.

Pokud jde o mikrotransakce, dalo si Electronic Arts záležet na tom, aby nevzbudilo žádnou další vlnu obří nevole, a tak opustilo koncept lootboxů. Herní měna a prémiové krystaly jsou nyní zakomponovány do nového obchodu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na