Star Wars Jedi: Fallen Order bude delší, než by hráči čekali

Pokud mezi vaše nejočekávanější tituly patří chystaná akce Star Wars Jedi: Fallen Order, pravděpodobně vás také zajímá, jak moc dlouhý zážitek tento singleplayerový titul nabídne. V tomto ohledu jsou zajímavá slova kreativního ředitele vývoje Stiga Asmussena, který sice neuvedl konkrétní údaj, ale leccos naznačil.

Žádné monstrum, ale poctivá délka

Star Wars Jedi: Fallen Order rozhodně nebude žádným monstrem, ve kterém byste mohli strávit stovky hodin. Na druhou stranu to nebude ani krátká hra. Například oproti poslední hře vývojářského studia Respawn Entertainment s příběhovou kampaní – Titanfall 2 – bude novinka podstatně delší.

Asmussen se také pochlubil tím, že nedávno celou hrou v rámci testování prošel a byl překvapený, jak dlouho mu zabrala. K hraní přitom přistupoval už s tím, že to bude delší zážitek, ale výsledek ho příjemně překvapil.

Tip na článek:  EA odhalilo 15 minut z hraní Star Wars Jedi: Fallen Order

Příběh na prvním místě

Respawn Entertainment do svých her sice implementovalo příběhové kampaně, ovšem primárně šlo o multiplayerové tituly, takže byly poměrně krátké. V případě Star Wars Jedi: Fallen Order je tomu ale jinak. Zde autoři tvoří ze všeho nejvíce příběhový zážitek.

Star Wars Jedi: Fallen Order také nebude lineární hrou. Některé již zakončené pasáže navštívíte znovu a díky později získaným schopnostem si v nich můžete otevřít nové pasáže. Volitelné objevování může hru rovněž prodloužit.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na