Star Wars Jedi: Fallen Order bude poctivou příběhovou hrou bez mikrotransakcí. Podívejte se na první trailer

V návaznosti na Star Wars Celebrations konečně odhalilo vývojářské studio Respawn Entertainment a vydavatel Electronic Arts chystanou akci ze známého univerza Hvězdných válek – Star Wars Jedi: Fallen Order. Existence titulu je známa už téměř rok, ale teprve teď máme něco hmatatelného v ruce.

Vžijete se do role mladého padawana Cala Kestise, který je jedním z posledních přeživších Jedi. Ten je na základě příkazu 66 je pronásledován inkvizitory Impéria, před kterými se snaží dlouhodobě utéct. Z toho budou pramenit nejrůznější dobrodružství. Nutné říct, že jen singleplayerová, protože Star Wars Jedi: Fallen Order má být primárně příběhovým titulem, což je na vydavatele Electronic Arts velký nezvyk. Stejně jako to, že by hra neměla obsahovat žádné mikrotransakce. Na druhou stranu, EA už si užilo své se Star Wars: Battlefront 2, což se údajně příliš nelíbilo společnosti Disney.

Tip na článek:  Co dělá EA se značkou Star Wars, je trapné, tvrdí autor Rogue One

Na své cestě budete rozvíjet své schopnosti spjaté se Silou a pracovat na technice šermování světelným mečem. Obojí budete muset proti svým nepřátelům využívat chytře a hledat jejich slabá místa. Dlouhodobým cílem hráče bude znovuvybudovat Řád. Těšit se můžete také na mnohá tajemství spojená s prastarými mystérii.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Star Wars Jedi: Fallen Order – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 3]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na