Star Wars Jedi: Fallen Order se v plné parádě ukáže v červnu

Star Wars Jedi: Fallen Order má být vůbec první primárně singleplayerovou hrou, kterou společnost Electronic Arts v rámci desetileté exkluzivní licence na videohry na motivy Star Wars uvede na trh. Za vývoj je zodpovědné zkušené vývojářské studio Respawn Entertainment, které stojí za sérií Titanfall a v poslední době zabodovalo battle royale titulem Apex Legends, o nějž však už zájem poněkud upadá.

Star Wars Jedi: Fallen Order má být temným příběhovým zážitkem, který kupodivu nebude zaměřen na servisní pojetí, jež má za cíl udržet hráče u jednoho titulu co možná nejdéle. Pokud můžeme věřit dosavadním slibům, můžeme se naopak těšit na intenzivní a atmosférický zážitek. Akci podobného ražení pro EA chystalo také studio Visceral – hra však byla nakonec zrušena.

Dosud jsme toho ze Star Wars Jedi: Fallen Order příliš neviděli. To by se ale mělo změnit už za měsíc, kdy se hra předvede v plné parádě v rámci akce EA Play. Ta proběhne před veletrhem E3 ve dnech 7 až 9. června. Ale také na samotné E3 by měl být titul přítomen. Tento veletrh bude probíhat od 11. do 13. června.

Tip na článek:  Star Wars Jedi: Fallen Order bude poctivou příběhovou hrou bez mikrotransakcí. Podívejte se na první trailer

Star Wars Jedi: Fallen Order vyjde 15. listopadu, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One. Trefí se tak před premiéru poslední části novodobé trilogie Star Wars, která uzavře Skywalkerovu ságu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na