Star Wars Jedi: Fallen Order ve finálním traileru. Hlavní hrdina ze Shameless

Po mnoha letech první příběhová hra z univerza Star Wars už je za humny a s jistým předstihem dostává také svůj startovní trailer. V něm se Star Wars Jedi: Fallen Order prezentuje jako rychlá dobrodružná akce, která nezapře inspiraci sériemi Uncharted a Tomb Raider.

Zajímavostí budiž, že hlavního hrdinu Cala Kestise ztělesnil herec Cameron Monaghan, kterého můžete znát z oblíbených seriálů Shameless nebo Gotham. Cal se snaží uniknout dopadům Rozkazu 66, jehož cílem je vymýtit Jedie z galaxie. Navštívíte řadu známých i méně známých planet a budete spolupracovat s rebelským extremistou Sawem Gerrerou, kterého si stejně jako ve filmu střihl Forest Whitaker.

Star Wars Jedi: Fallen Order vás nechá prozkoumávat různé lokace, ve kterých budete řešit i jednodušší hádanky. Chybět nebudou prvky stealthu, ale hlavní bude samozřejmě boj s pomocí světelného meče a Síly.

Star Wars Jedi: Fallen Order vychází 15. listopadu 2019 na PC, Playstation 4 a Xbox One. Včera přitom vyšlo najevo, že půjde o první titul, se kterým se společnost EA po letech vrátí na Steam.

Star Wars Jedi: Fallen Order – launch trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na