Star Wars: Project Maverick má být novou hrou na motivy Hvězdných válek

Foto: Star Wars: Project Maverick

V evropské části sítě Playstation Network se na nějakou dobu objevil zvláštní příspěvek, který záhy rychle zmizel. Asi bychom tomu nepřikládali velkou váhu, kdyby součástí nebylo logo nové hry ze světa Star Wars, na níž pracuje vývojářské studio EA Motive. Titul se má jmenovat Project Maverick a podle zdrojů magazínu Kotaku půjde překvapivě o “menší a trochu netradiční projekt”.

V EA Motive na Star Wars: Project Maverick pracuje také řada vývojářů z rozpuštěného týmu Visceral Games, jenž pracoval na velkém titulu z tohoto univerza s otevřeným světem. Ten byl ale po několika změnách definitivně zrušen a zbytek tvůrců začal s čistým listem.

Titul zatím nebyl oficiálně potvrzen, ale existence uniknuvšího vizuálu dává tušit, že oznámení není příliš daleko. Kromě této hry podle všeho vzniká také druhý díl úspěšného Star Wars Jedi: Fallen Order, na němž pracuje vývojářské studio Respawn Entertainment.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na