Strategická série Commandos se vrací! Nový majitel chystá pokračování

Je to těžko uvěřitelné, ale v jednom dni jsme se dočkali dobrých zpráv ohledně hned dvou sérií, které utvářely jeden specifický subžánr. Tím jsou stealth strategie a zatímco ráno jsme se zaobírali návratem značky Desperados, teď jsme se dozvěděli novinky o Commandos. Práva na vše spojené s touto sérií totiž získala vydavatelská společnost Kalypso. 

Máme velký respekt před tím, co Pyro Studios v posledních 20 letech po kreativní a herní stránce vytvořilo. Proto vidíme jako naši povinnost, dále rozvíjet hráči oblíbené značky. K tomu samozřejmě náleží vývoj zcela nových projekt na všechny platformy, ale také komplexní přizpůsobení již existujících titulů současným technologiím. Již brzy začneme rozhovory s vývojářskými studii, které o projekty projeví zájem,” uvádí společnost Kalypso ve svém prohlášení.

Dodejme, že kromě Commandos získal nový majitel práva také na ostatní duševní vlastnictví Pyro Studios, tedy méně známé značky Imperial Glory a Praetorians. Ze všeho nejdříve očekáváme, že se všechny tituly objeví na Steamu, případně GOGu. Zejména Commandos se ale velmi pravděpodobně dočká i pokračování, které je ale ještě dosti vzdálené, když vývoj dosud nezačal.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na