Streamovací služba Geforce Now oficiálně startuje. Díky ní můžete hrát bez výkonného stroje, a to i zdarma

Po dlouhotrvající až nekonečné betafázi společnost Nvidia konečně oficiálně spouští svou vlastní herní streamovací Geforce Now. Vedle zpoplatněného členství Founders nabídne také bezplatnou variantu.

Geforce Now hráčům umožňuje užívat si PC tituly na nejrůznějších přístrojích, ať už jsou to počítače, přenosná zařízení s operačním systémem Android nebo Nvidia Shield. Zkrátka stačí takřka cokoliv s obrazovkou a ovládacími funkcemi. O výpočetní sílu se postará samotná služba.

Po přihlášení mohou uživatelé využívat knihoven různých poskytovatelů. Je také možné hrát již koupené hry z různých obchodů.

Hry běží na výkonných serverech s grafickými kartami Geforce, které jsou umístěné v serverových farmách Nvidie. Updaty, patche a downloady game ready ovladačů se zde odehrávají automaticky. Dlouhá betafáze byla využita k optimalizaci výkonu, latence a procesů. Nyní je tak možné streamovat v rozlišeních do 1080p při solidních 60 fps za vteřinu. Samozřejmě za předpokladu, že to dovolí vaše internetové připojení.

Bezplatná i placená verze

Geforce Now nabízí aktuálně dvě možnosti: bezplatnou a Founders verzi. Členství zdarma nabízí hodinové herní partie se standardním přístupem k serverům. Je tu také omezení počtu herních seancí.

Verze Founders umožní delší, až šestihodinové herní seance bez čekacích dob. Kromě toho uživatelé obdrží exkluzivní přístup k technologii RTX. Předplatné Founders poskytuje velkorysou 90denní testovací dobu, po které se spustí měsíční platby ve výši 139 Kč.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na