Stronghold: Warlords přenese strategickou sérii do Asie. Podívejte se na trailer

Dá se říct, že anglické Firefly Studios jsou studiem jedné série. Až na výjimky se od svého založení věnují značce Stronghold. Ta už má sice nejlepší léta za sebou a její poslední iterace spíše paběrkovala, ovšem nově oznámený Stronghold: Warlords vypadá, že by chtěl sérii vrátit ztracenou slávu.

Autoři této defenzivní strategie, ve které budujete a bráníte vlastní pevnost, se rozhodli hru přenést z Evropy do Asie, kde budete ovládat japonské a čínské warlordy. Ti jsou ostatně jednou z největších novinek osvědčené hratelnosti. Tyto postavy můžete rekrutovat a dále vylepšovat. Díky tomu získáte jedinečné schopnosti a vlastnosti, ať už pro boj samotný nebo ekonomiku pevnosti. Každopádně to vypadá, že warlordi, jež se vpašovali až do názvu hry, pořádně okoření plánovanou kampaň, skirmish i multiplayerové módy.

Stronghold: Warlords - screenshoty
« 1 z 5 »

Nové historické zasazení v případě Stronghold: Warlords navíc znamená také nové jednotky včetně samurajů, mongolských lučištníků, firelancerů apod. Podíváte se jak na území Japonska, tak Číny a těšit se můžete na kampaně, které zachycují starobylou Čínu, japonský Šógunát či Mongolskou říši.

Vydání Stronghold: Warlords je v plánu v průběhu roku 2020. Hra už má svou stránku na Steamu, kde jsou k nalezení podrobné informace.

Stronghold: Warlords – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 1]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na