Studio Gearbox láká na dvě nové hry. Jednou z nich bude Borderlands 3, druhou možná battle royale

Vývojářské studio Gearbox Software v poslední době řešilo především skandály kolem svého zakladatele Randyho Pitchforda, ale nyní se konečně zdá, že by se mohlo začít soustředit na to, co umí nejlépe – tvorbu her. Pokud budeme věřit náznakům, které studio vypouští na Twitter, čekají nás zanedlouho hned dvě oznámení zbrusu nových titulů.

Vše by se mělo odehrát na veletrhu PAX West, který proběhne koncem března. První indicie velmi důrazně napověděla, že bychom se konečně mohli dočkat oznámení Borderlands 3. Vývoj této hry je veřejným tajemstvím a podle všeho měla být oznámena už několikrát, ale vždy z toho sešlo. Teď jsou však šance skutečně vysoké, a to i proto, že vydavatel Take Two s tímto titulem pravděpodobně počítá coby se svým hlavním tahákem pro předvánoční sezónu, aby uspokojil akcionáře namlsané loňským úspěchem Red Dead Redemption 2.

Tip na článek:  Apex Legends je opravdu povedenou battle royale hrou - recenze

Další titulem je mnohem větším překvapením a také záhadou. Obrázek na Twitteru napovídá, že by se mohlo jednat o retro sci-fi titul a otevírá skutečně široké okno spekulacím. Není vyloučeno například to, že Gearbox pro Take Two chystá jeho vlastní battle royale titul po vzoru Respawn Entertainment, Electronic Arts a jejich Apex Legends.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na