Studio Rare oznámilo pozoruhodné Everwild. Podívejte se na trailer

Britské vývojářské studio Rare, které patří pod křídla Microsoftu, na včerejší akci X019 oznámilo zcela novou herní značku – Everwild. Autoři bohužel byli na slovo skoupí, a tak jsme se museli spokojit s poněkud éterickým trailerem, který dává tušit, že půjde o dobrodružný titul, pravděpodobně v otevřeném světě.

Everwild se pyšní velmi svébytným grafickým stylem, který je pro studio Rare typický a který ho předurčuje býti “hrou pro celou rodinu”. Jeho svět je plný nejrůznějších zvláštních zvířat, jež pravděpodobně budou hrát důležitou roli.

Everwild je stále v rané fázi vývoje, ale jsme nadšení z jedinečného potenciálu hry, kterou tvoříme,” pronesl obligátní frázi šéf Rare, Craig Duncan. “Tým, který pracuje na Everwild, se soustředí na vytvoření zážitku, jenž vám umožní nové způsoby hraní v přírodním a magickém světě.

Posledním titulem, který má legendární studio Rare na svědomí, je Sea of Thieves. Tato hra ale začala s velkými problémy, a přestože se z nich kontinuální prací tvůrců částečně vyhrabala, opravdový hit se z ní nikdy nestal. Přesto se na ní bude nadále pracovat.

Everwild – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na