Studio Rebellion ukáže na E3 novou hru. Půjde zřejmě o pokračování Judge Dredd

Vývojářské studio Rebellion je v současném herním průmyslu, ve kterém neustále probíhá konsolidace a slučování, zvláštním úkazem. Funguje už mnoho let a tvoří zajímavé tituly, které sice nepatří k těm největším blockbusterům, ale zároveň je produkčními kvalitami nelze zařadit do kolonky nezávislých.

Rebellion aktuálně chystá již oznámené hry Sniper Elite VR a Evil Genius 2, které ukáže také na veletrhu E3 2019. To ale nebude vše – chce zde představit dosud neoznámený titul, který je postaven na komiksové licenci univerza “2000 AD”, ke kterému patří také hrdina Judge Dredd.

Právě kolem něj by se podle nepotvrzených zpráv měla nová hra točit. Rebellion přitom už před mnoha lety jeden takový titul stvořil. V roce 2003 vyšla akce Judge Dredd: Dredd vs Death, která však získala jen průměrná hodnocení a komerčně se neprosadila. Autoři to tak zjevně chtějí zkusit ještě jednou, zřejmě i proto, že v současné době komiksové adaptace frčí nejen na stříbrném plátně.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na