Stylové hororové RPG Othercide se ukázalo v novém traileru

Foto: Othercide

Ambiciózní titul Othercide od vývojářského studia Lightbulb Crew byl sice oznámen už v roce 2018, ale příliš mnoho jsme o něm do této doby nevěděli. Teď se na scéně objevil nový trailer a něco čerstvých informací.

Othercide je velmi atraktivním mixem několika žánrů. V první řadě má jít o hororové RPG, ovšem výrazně okořeněné o tahové taktické souboje, které nejsou úplně vzdálené od toho, co známe například z XCOMu. Chybět ale nebude ani příměs survivalových prvků, kdy se budete potýkat s omezenými zdroji a permanentním nebezpečím.

Ústředními postavami Othercide jsou takzvané “Daughters”, tedy nejlepší válečníci, kteří se snaží porazit děsivé “Others”. Postavy budou mít jeden ze tří různých archetypů (Blademaster, Soulslinger a Shieldbearer) s jedinečnými sety schopností. Postupem času se budou pochopitelně zlepšovat.

Othercide se ale na první pohled vyznačuje především osobitým vizuálním zpracováním, ve kterém hrají prim různé odstíny šedé s červenými elementy.

Othercide míří na PC, Playstation 4 a Xbox One, a to už o letošním létu.

Othercide – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na