Superhrdinská akce Marvel’s Avengers v novém videu

Foto: Marvels Avengers

Hra Marvel’s Avengers díky kombinaci dvou typů misí Hero a Warzone nabídne bohatý zážitek. Hero mise jsou mise pro jednoho hráče a jsou součástí Kampaně. Tyto mise jsou navrženy pro předvedení unikátních schopností každého z hrdinů. Warzone mise lze hrát samostatně nebo ve skupině až 4 hráčů za jakéhokoliv hrdinu z dostupného rosteru. Každá mise se dynamicky mění v závislosti na velikosti týmu a úrovně hráče.

Hráči budou mít také možnost přizpůsobit si hrdiny dle vlastních představ. Herní styl každého superhrdiny, který je závislý na jeho unikátním souboru vlastností, lze přizpůsobit pomocí nejrůznějšího vybavení a nově nabitých schopností. Každý z hrdinů má dynamický combo systém, charakteristické pohyby a unikátní vnitřní sílu. Hráči budou mít rovněž možnost přizpůsobit si ikonické hrdiny za pomocí klasických, oblíbených i zcela nových outfitů inspirovaných více než 80letou historií franšízy Marvel.

Marvel’s Avengers navíc nabídne dodatečný herní obsah i po vydání hry, který prostřednictvím nových superhrdinů zajistí pokračování herního příběhu po několik dalších let, a to bez dalších poplatků.

Hra Marvel’s Avengers bude v prodeji od 15. 5. 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky.

Marvel’s Avengers – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na