Take Two chystá pokračování svých sérií. Přijde GTA 6, Bioshock 3 a Mafia 4?

Ve své nejnovější zprávě k aktuálním ekonomickým výsledkům uvádí společnost Take Two zajímavý fakt, a sice, že chystá pokračování svých velkých sérií. Nejmenuje přitom konkrétní značky, ale vzhledem k poměrně úzkému portfoliu tohoto vydavatele z toho lze vyvodit vcelku přesné odhady.

Nejznámějšími sériemi Take Two jsou totiž jednoznačně GTA, Bioshock, Mafia a XCOM. Pochopitelně také Red Dead Redemption, ale ta je díky druhému dílu na nějakou dobu saturovaná.

Například Bioshock už je poměrně dlouhou dobu nevyužitý. Naposledy vyšel obsah pro Bioshock Infinite v podobě Burial at Sea v roce 2014. V roce 2016 se potom začala prodávat kolekce Bioshock: The Collection. Podle magazínu Kotaku vzniká nový díl pod projektovým názvem Parkside.

Mafia 3 je posledním zástupcem kdysi české série. Vyšla už v říjnu 2016, a přestože nesklidila nejlepší kritiky, prodávala se velmi slušně. Kolem XCOMu je od vydání War of the Chosen v roce 2017 ticho, přestože jeho finální sekvence naznačila další díl.

A pak je tu samozřejmě Grand Theft Auto. Už je v podstatě veřejným tajemstvím, že Rockstar Games pracuje na GTA 6. Je však velkou otázkou, kdy hra vyjde. Takřka jistě to bude na konzole nové generace, ale není jisté, zda rovnou zpočátku nebo s odstupem.

Společnost Take Two nicméně nesází pouze na osvědčené značky. Podle svého vyjádření totiž pracuje také na zcela nové značce, o které však zatím neuvedla žádné podrobnosti.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na