Tento 20% kupon na Datart nesmíte nechat propadnout

Není lepšího období pro nákup her než začátek roku. Největší hity loňského roku jsou stále ještě neokoukané a v nejlepší formě, jejich vydavatelé však už sahají po velkých slevách, aby podpořili své prodeje v období hluchém na novinky. Za pár korun tak nakoupíte velmi zajímavé tituly, za které byste ještě před několika týdny dali klidně dvojnásobek.

Pro hry do Datartu

Datart patří mezi největší prodejce elektroniky v České republice a už nějakou dobu patří k předním prodejcům počítačových a konzolových her, stejně jako hardware, ať už jde o celé herní sestavy, herní konzole nebo jednotlivé komponenty, jejichž parametry si každý hráč musí dobře hlídat – tedy procesory a grafické karty. Datart nabízí široký výběr všeho, co hráč může potřebovat.

Povedenou akci The Middle-earth: Shadow of War zakoupíte ve výprodeji doslova za babku.

Novoroční kód na slevu 20 %

Aktuálně v Datartu probíhá takzvaný „Maxi výprodej“, do kterého je zařazena i spousta videoher. Se 74% slevou tak můžete pořídit například skvělou akci Middle-earth Shadow of War či s 50 % slevou arkádové zimní radovánky Steep. A je toho mnohem více…

Aby se vám nakupovalo ještě lépe, je pro vás připraven kód, se kterým obdržíte 20% slevu na Datart. Byla by škoda nechat si takovou příležitost výhodného nákupu uniknout. Nejen v případě her se s tímto slevovým kuponem dostanete na ceny, za které jinde zkrátka nenakoupíte.

Co třeba lednice nebo televize?

Povánoční období je také skvělým obdobím pro nákup domácích spotřebičů. Těch má Datart skutečně širokou nabídku a poskytuje na ně vysoké novoroční slevy, aby uvolnil místo ve skladech pro nové modely, které se přitom často liší jen modelovým číslem.

Jak aplikovat slevový kupon?

Na stránkách Promokupon.cz si zobrazte příslušnou slevu. Následně se vám zobrazí slevový kód, který při nákupu v Datartu jednoduše vložíte do pole v košíku. Sleva se automaticky odečte.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na