The Elder Scrolls Online se dočká nového rozšíření. Summerset vrací na scénu lokaci z roku 1994

Společnost Bethesda oznámila nové rozšíření úspěšného titulu The Elder Scrolls Online. Jmenuje se Summerset a zavede hráče
a jejich přátele na ostrov zvaný Summerset Isle, který je domovem předků vznešených elfů.

Summerset Isle je lokací, která se objevila ve hře The Elder Scrolls Online: Arena z roku 1994. Hráči také budou mít možnost
prozkoumávat ostrov Artaeum, domov mysteriózního řádu Psijic Order.

Boj za osud Tamrielu

Kapitola The Elder Scrolls Online: Summerset přináší obrovskou novou zónu, zcela nové skupiny magických kouzel, rozšířený craftovací systém umožňující výrobu šperků a samozřejmě pokračování epického příběhu ságy The Elder Scrolls Online. Summerset rozšiřuje původní hru The Elder Scrolls Online o více jak 30 hodin dějové linky a další prémiový obsah a nabídne dobrodružství jak veteránům ESO, tak úplným nováčkům.

Hráči mohou pokračovat v epickém příběhu, který započal v roce 2015 s přídavkem Orsinium DLC a čelit deadrickému spiknutí, které hrozí zničit celý Tamriel. Na příkaz královny Ayrenn, která otevřela ostrov Summerset pro cizince, se hráči vydají na dobrodružství s cílem připojit se k nechvalně proslulému špehu jménem Razum-dar, setkat se s mocnými mudrci z věže Crystal Tower, a především bojovat za osud celého Tamrielu. Temné stíny povstávají a šíří se zvěsti o podivných zmizeních. Zkorumpovaný a zkažený vliv je blízko ke zničení společnosti Vznešených Elfů, zatímco se ve stínech formují deadričtí stoupenci.

Sběratelská edice s exkluzivním obsahem

Kromě standardní verze, která obsahuje základní hru The Elder Scrolls Online a přídavek Summerset, bude k dispozici u vybraných prodejců také sběratelská edice The Elder Scrolls Online: Summerset Collector´s Edition, která navíc nabídne exkluzivní digitální obsah (mount, outfit, atrefakt, mazlíček), 25 cm velkou sošku deadrického prince jménem Mephala, tištěný deník špióna Razum-dar, mapu Summersetu, steelbook, předobjednávkový bonus a mount Nightmare Senche.

V případě, že si hru předobjednáte, získáte navíc bonus v podobě balíčku The Queen´s Bounty Pack, který obsahuje kostým Court of Bedlam, mazlíčka Pocket Salamander, mapu pokladu, Psijic Vault Crown Crate a experience svitky.

The Elder Scrolls Online: Summerset vyjde 5. června 2018 pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

The Elder Scrolls Online: Summerset – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na