The Elder Scrolls Online slaví 10 milionů hráčů. Vyzkoušejte si ho zdarma

Tradiční onlinovka The Elder Scrolls Online se po pomalejším rozjezdu nakonec pro společnost Bethesda stala velkým úspěchem. Autoři tak nyní mohli oznámit, že hru vyzkoušelo už deset milionů hráčů. To pochopitelně neznamená, že jí tolik lidí stále hraje – jde o průběžné a neustále narůstající číslo, nikoliv aktuální počet hráčů.

Přesto je to číslo úctyhodné. Vždyť The Elder Scrolls Online (TESO) patří k MMORPG tradičního střihu, ve kterých se – na rozdíl od moderních free2play titulů – platí měsíční poplatky a navíc si hru předem musíte ještě koupit.

Veškerý obsah zdarma

Pokud jste tak dosud neučinili a TESO vás láká, je pro vás připravena možnost vyzkoušet si hru zdarma, a to od 30. listopadu do 6. prosince. Celý týden tak můžete testovat veškerý obsah, kterého The Elder Scrolls Online nabízí opravdu hodně a k většině se pochopitelně za týden nepropracujete. Příliš vás tak nemusí mrzet skutečnost, že v bezplatném týdnu není zahrnut přídavek Morrowind.

Nabídka gratis hraní TESO se týká pouze verzí pro PC, Mac a Playstation 4. Na všech platformách je hra také do 6. prosince zlevněná. Pokud se vám tedy zalíbí, můžete si ji se slevou pořídit. Charakter i uložené pozice vám pak z bezplatné verze zůstanou a můžete na ně navázat.

The Elder Scrolls Online – video oslavující 10 milionů hráčů

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na