The Outer Worlds je skvělým kandidátem na exkluzivní sérii, myslí si Microsoft

Už poměrně brzy se milovníci hutných příběhových RPG mohou těšit na hru, která slibuje splnit mnohá jejich přání. Na The Outer Worlds pracuje zkušené vývojářské studio Obsidian Entertainment, konkrétně pak jeho tým, který měl na starosti první Fallouty.

The Outer Worlds vyjde 25. října 2019 pro všechny myslitelné platformy. Dočkají se majitelé, PC, Xbox One, Playstation 4 a později dokonce Nintendo Switch. Jenže pokud jde o případná pokračování, půjde už dost pravděpodobně o exkluzivní záležitosti pro herní konzole od Microsoftu, případně PC.

Podle šéfa Xbox Studios, Mikea Bootyho, je The Outer Worlds skvělým kandidátem na exkluzivní herní sérii. “Potom, co jsem z této hry viděl, doufám, že na tom budeme moct stavět a vybudujeme dlouhodobou značku,” uvedl Booty.

Tip na článek:  The Outer Worlds slibuje zábavu pořádného příběhového RPG - preview

Důvodem exkluzivity je především to, že Microsoft loni koupil vývojářské studio Obsidian Entertainment. The Outer World už bylo rozpracováno v rámci spolupráce s Private Divison z koncernu Take Two, pročež nedošlo k žádným platformním omezením. V případě dalších dílů už si ale softwarový gigant bude chtít pohlídat, pro koho hru připraví. Ostatně, právě to je důvodem proč Obsidian a další studia vůbec kupoval.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na