The Outer Worlds vyjde v březnu na Switch. Postará se o to studio s výraznou českou stopou

Foto: The Outer Worlds

Povedené sci-fi RPG The Outer Worlds od vývojářského studia Obsidian Entertainment, které loni vyšlo na PC, Playstation 4 a Xbox One, se letos představí také ve verzi pro Nintendo Switch.

Přestože hardcore hráči přijali The Outer Worlds s lehkými rozpaky, ve výsledku šlo o povedený kousek cílící na mainstreamové publikum, jak jen to je v případě poměrně hutného RPG možné. Nepřinesl sice nic moc nového, ale Obsidian v něm dal průchod řemeslné zručnosti svých zaměstnanců, kteří odvedli své.

Portaci hry pro Nintendo Switch má na svědomí společnost Virtuos Games, která sice není kdovíjak známá, ale která se za pár let proměnila z malého studia v obří kolos specializující se na podobné zakázky. Pro našince může být zajímavostí, že zde jednu z vedoucích funkcí zastává bývalý herní novinář Lukáš Codr, nyní populární především coby youtuber přibližující méně známá místa v Číně.

The Outer Worlds pro Nintendo Switch vychází 6. března 2020.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na